Bir itiraf ve swingerlik swinger sitesi eşli çiftler


Swinger Olayı.. ( Yaşanmış bir swinger )
Dört yıl önce çok yakın bir arkadaşım, swinger olduklarını itiraf etti. Eşiyle birlikte internette birkaç siteye üye olmuşlar ve denemişler. Eşinin beni çok beğendiğini, eğer izin verirsem benimle birlikte olmak istediklerini söyledi. Kendimi her türlü yeniliğe açık sanan ben bile şok oldum.
Evlilik denince akan sular durur, ama swingerlik bir başkadır. Ona bu şekilde devam ederlerse, birbirlerine saygılarının kalmayacağını ve evliliklerinin biteceğini söyledim. Birbirlerini çok sevdiklerini ve bu durumun asla evliliklerini etkilemeyeceğini söyledi.
Nihayetinde halaevliler. Kimsenin cinsel tercihlerine kimse karışamaz . Birbirinize saygı duymak zorundasınız. Başka birini arzuladığını bildiğiniz hatta başkasıyla beraber olduğunu bildiğiniz ve gördüğünüz eşinize saygı duymalısınız?
Swinger olayını kabul edecek bir kadın bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyorsunuz. Evliliği paravan olarak kullanırken yatağından bir sürü kadın geçen eşi çok mutluydu. Kendinizi kandırmayın, ne istiyorsanız onu yapın sizin yaptığınız evlilik değil, evlilikten daha öte birşey bunu normal insanlar asla anlayamaz.
İstediklerini gerçekleştirmek için ne istiyorsan durma hadii yapp.

2,737 views

22 December 2010 Saat : 8:59
Okunma 2,737

Bu yazı için 1 yorum yapılmış.

  1. BEYİM FANTAZİ ARAYAN SEVEN ÜCÜNCÜ ERKEK ARAYAN EVLİ CİFTLERE KATILMAK FANTAZİ YAŞAMAK VE YAŞATMAK İSTİYORUM LÜTFEN CİDDİ VE GÜVENİLİR OLAN EVLİ CİFTLERİ BEKLİYORUM TRC SİVAS TOKAT ORDU GİRESUN TLF 544.734.04.63.

Yorum Yapabilirsiniz