Düzce sohbet odaları


Düzce sohbet odaları isteyen arkadaşlar sonunda istediginiz oldu.artık sizlerde sohbet edebilceksiniz.Düzce sohbet odaları Fakat öncelikle düzceyi tanımlayalım.Düzce’nin bilinen tarihi M.Ö. 1390 yıllarına kadar gitmektedir. Yöre, birçok kavimin ve devletin istilasına maruz kalmıştır. Çevrede Frig, Lidya, Pers, Roma, Bizans, Selçuk ve Osmanlı uygarlıklarının izlerini görmek mümkündür. Yörenin Osmanlı hakimiyetine geçişi Orhan Gazi’nin komutanlarından Konuralp Bey’in 1323 yılında Bizans tekfurları ile yaptığı savaş neticesinde gerçekleşmiştir.Bu yörenin adı komutan Konuralp’e izafeten verilmiş ve günümüze kadar bu şekilde ulaşmıştır. Düzce’ye bağlı Konuralp beldesinde yer alan antik şehrin tarihi, Milattan Önce 3.y.y. kadar dayanıyor.Uzun süreli arkadaşlıkların kurulduğu düzeyli muhabbetlerin edildiği Düzce eğlenceli sohbet odalarında zaman çok hızlı geçecek. Yüzlerce gerçek ve canlı Düzceli kullanıcılarla birlikte yakından tanışabilir ve kameralı sohbet odalarında görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. Sizler herhangi bir şehirden katılırsanız katılın fark etmez. Dünya’nın her bölgesinden katılan kişilerle Düzceli kullanıcılar bir araya geliyor ve arkadaşlıklar kuruyorlar. Artık sizlerinde Düzceli bir arkadaşı, dostu, sohbet arkadaşı olacak.

Yeni insanlarla tanışıp hoş sohbetler etmek, kameralı sohbetler kurmak artık eskisi kadar zor değil! Ücretsiz olarak sohbetler edeceğiniz kameralı odalarda yeni kızlarla ve erkeklerle tanışarak çevrenizi genişletebilirsiniz. Sadece Düzce değil tüm illerden katılımların yoğun olduğu sohbet salonlarında yepyeni dostluklar edineceksiniz.

Arkadaşım yok, dostum yok gibi sözler artık kullanmayacaksınız. Neden mi? Çünkü; Düzceli ve diğer illerden katılan kişilerle birlikte en güzel arkadaşlıkları ve dostlukları kurabilirsiniz. Artık sizlerinde sohbet odaları var…

29 views

4 May 2011 Saat : 4:54
Okunma 29

Bu yazı için 1 yorum yapılmış.

  1. yaşam says:

    ben mersinden murat yas 24 bayan kuaforuyum
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 0506 4942008

Yorum Yapabilirsiniz