Erken Boşalma sorunu


Cinsellik hakkında sordugunuz sorulara cevab vermeye devam ediyoruz.Erken Boşalma sorunu hakkında bilgi vercez.

Erken Boşalma ve Zevk Alma Sorusu
22 yaşındayım. Sevgilimle çok güzel bir birlekteliğimiz var. Ama ben ilişkiye girince erken boşalıyorum. Bu da çok moralimi bozuyor. Ne yapmam gerekiyor?

Haydar Dümene Sorulan SorularTürkiye’ye cinselliği öğreten ve insanların cinsel anlamda bilinçlenmesini sağlayan ve bir çok tabunun yıkılmasında başrol oynayan Haydar Dümen kendisine yöneltilen soruları kendi uslubu ile yanıtlaması da duruma ayrı bir renk katmış durumda.Türkiye’nin cinsellik danışmanı olan Haydar Dümen alanında kendisini ıspatlamış bir Seksoloji uzmanıdır.Her türlü sorunun sorulduğu Haydar Dümen bazı zamanlarda öyle sorularla karşılaşıyor ki bu kadarına da pes dedirtecek cinsten doğrusu.İşte o pes dedirten sorulardan birisi …

Erken boşaldığım için ikimiz de zevk almıyoruz31 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdiğim zaman çok erken boşalıyorum. Bu benim için büyük bir sıkıntı oluyor. Sevgilim de durumdan şikayetçi. İkimizde zevk alamıyoruz. Ne yapmam gerekiyor ?

CEVAP: Sevgili okurum, alışana kadar böyle devam edecek. Evlilik olunca düzeltiyoruz. Ama bu koşullarda ilaç verilen bir tedaviden beklediğinizi bulamayacaksınız.

İlişkiye girince erken boşalıyorum, neden ?22 yaşındayım. Sevgilimle çok güzel bir birlekteliğimiz var. Ama ben ilişkiye girince erken boşalıyorum. Bu da çok moralimi bozuyor. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP: Değerli okurum. Tedavi olman gerekiyor. Ama ne zaman ? Evlilik koşulları oluşunca. Yani evlilik yada evlilik gibi sürekli bir birliktelik yaşanınca

161 views

4 May 2011 Saat : 4:54
Okunma 161

Bu yazı için 1 yorum yapılmış.

  1. yaşam says:

    ben mersinden murat yas 24 bayan kuaforuyum
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 0506 4942008

Yorum Yapabilirsiniz