Facebook Şifre Kırma programı


Facebook Şifre Kırma programı arayanlar özel hazırladıgım haberde bi araştırmamı sizlerle paylaşcam.Facebook şifre kırmakelimesinin Google raporlarına göre ayda 27100 kişi tarafından arandığını biliyor muydunuz? Bunun yanında aynı anlamı taşıyan cümleleri de saymadan verdiğim bir rakam bu. Örneğin,facebook şifresi kırma yolları 9900, facebook kırma programı 9900, face kırma 4400 kez aratılmış. Üzgünüm ki burada aradığınızı bulamayacaksınız. Sadece sizlere bu istatistikleri göstermek istedim. Ne kadar çok insanın bu şeylerle vaktini boşa harcadığını gördünüz artık.

Bu arada belirtmeliyim ki facebook şifre kırma programı diye birşey yoktur. Vardır diyen yalan söylüyordur. Böyle şeylere inanmayın.

Adres çubuğunda facebook.com görmediğiniz hiçbir yere facebook giriş bilgilerinizi yazmayınız. Facebook yetkilileri de dahil olmak üzere hiçbir şekilde mail vs. yoluyla şifreniz istenmemektedir. Şifrenizi yalnızca Facebook login bölümüne giriniz.

Facebook şifreleri sadece aldatma şeklinde çalınmaktadır. Yanlış anlamayın, kırılmaktadır demiyorum, çalınmaktadır! Bazı çakallar Facebook arayüzüne benzer siteler yapıyorlar ve sizi bir şekilde buradan giriş yapmaya yönlendiriyorlar. Yok efendim, buradan giriş yapın daha güvenli olacaktır, yok şuradan girince şifreniz koruma altına alınacaktır falan gibi. Bu tip şeylere inanacak kadar saf olmayın. Dediğim gibi, facebook şifresi kırılamaz. Kırılabilseydi zaten Facebook olmazdı!

78 views

4 May 2011 Saat : 4:54
Okunma 78

Yorum Yapabilirsiniz