İslami arkadaşlık sitesi


islami bayan arkadaşlık,islami canlı sohbet,islami sesli chat,islami sesli sohbet,islami sohbet,islami arkadaş siteleri konusunda bu sıralar yogun istek var arkadaşlar.son zamanlarda islami evlilik siteleri büyük yükselişte.İslami sitelerin bircogunda sohbet imkanı degilde ticari amaç güdülmekte.Arkadaşlar sitemizde msn adresinizi paylaşarak ücretsiz üyesiz yani beleş arkadaş bulabilirsiniz.
İslami sesli chat siteleri gün geçtikçe azalmaktadır. Dini yönden en güzel ilahileri, İslami sesli sohbetleri sitemizde bulabilirsiniz. Özellikler bazı günlerde sizlere özel İlahiler ve ezgiler çalınmaktadır. Birbirinden bağımsız olan odalarımızdan bir tanesi olan İslam odasına tüm misafirlerimiz davetlidir. İsterseniz İlahiler çalabilir, Dilerseniz dini sohbetler edebilirsiniz.
Dini konularda aklınıza takılan herhangi bir soruyu İslam odamızda bulunan hocalarımıza sorabilir danışabilirsiniz. Sizlerde diğer ziyaretçilerin sorularınıza en güzel cevapları verebilirsiniz. İslami sesli chat odalarımızda;
Kamera açmak
Belirsiz konular konuşmak
Şarkı çalmak
Buna benzeri hal ve hareketler yasaktır. Bu yasaklara uymayan kişiler odada engel alabilirler. İslami sesli sohbet salonlarında sizlerde yerlerinizi ayırtın. Ücretsiz üye olabilir avantajlardan yararlanabilirsiniz. İslam odamızda diğer bilgileri öğrenmek istiyorsanız lütfen odalara bağlanın.
İslami sesli chat siteleri, İslami sesli sohbet salonlarıSanal ortamda islami muhabbetler dinleyebileceğiniz, sesli sohbet edebileceğiniz ve bilgisi geniş insanlardan bilgi alabileceğiniz nadide bir sesli sohbet mekanı sizleri bekliyor..

16 views

4 May 2011 Saat : 4:54
Okunma 16

Bu yazı için 1 yorum yapılmış.

  1. yaşam says:

    ben mersinden murat yas 24 bayan kuaforuyum
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 0506 4942008

Yorum Yapabilirsiniz