Justin Bieber


Justin Drew Bieber (telaffuz bi ː bər / BEE -bər 1994, doğumlu 1 Mart) bir olan Kanadalı pop / R & B şarkıcısı ve söz yazarı ve aktör. Bieber 2008 yılında keşfedildi tarafından Scooter Braun , videoları’s Bieber gelmek genelinde oldu YouTube ve daha sonra müdür oldu onun. Braun ile karşılamak düzenlenen onun için Usher yılında Atlanta, Georgia ve Bieber oldu Usher ve yakında imzalanması için Raymond Braun Medya Grubu (ortak girişim arasında bir RBMG), Braun ve sözleşme ile bir kayıt daha sonra Island Records tarafından SUNULAN LA Reid . İlk single albümü ” One Time bazı uluslararası otuz üst pazarlarda charted ilk on yılında Kanada ve doruğa 2009 yılında dünya çapında “yayınladı. Onun ilk açıklaması, My World , ve, 17 Kasım 2009 tarihinde izledi fatura edildi ve sonunda platin Devletleri Birleşik. O oldu ilk on grafik albümü bir yedi şarkı arasında sanatçı Billboard Hot 100 .
Ilk tam stüdyo albümleri, My World 2.0 , ve 2010, yayımlanan Mart 23 idi başarı vardır benzer beri aldı; ülkelerin sayısı girmiştir az bir kaç top on ve içinde, ve içinde platin plak aldı Amerika Birleşik Devletleri . O “tek idi öncesinde tarafından dünya çapında ilk on Baby 2010 Ocak ayında, “. “Baby” nin müzik video tartışılan en ve şu sırada izlendi çoğu gibi YouTube , video oldu ve en çok gerisinde olduğu kadar beğenmeyen Fikret siyahın şarkı Cuma . Bieber albüm onun ilk takibi ile ilk tura, My World Tour , remix albümü My Worlds Akustik ve Remixes – Never Say ve 3D biyografik film-konser filmi Never Say Never Justin Bieber: – kayıt vardı bir açılış Bahisler hafta sonu neredeyse bütün o film için bir konser-hafta sonu için en büyük açılışı.

Şarkıcı aday gösterildi ve son birkaç yıldır verilen sayısız övgü üzerinde de Yılın Sanatçısı kazanan 2010 Amerikan Müzik Ödülleri ve aday olma En İyi Yeni Sanatçı ve En İyi Pop Vokal Albüm ‘de 53. Grammy Ödülleri , diğerleri arasında. Bieber bir olarak kabul edilir teen idol ve, görüntü ve popülerlik onun ilgilendiren konularda gelen tartışmalara edildi ve konu ile beğeni eleştiri de hayranları gibi.
Hayatı

Bieber 1994 tarihinde 1 Mart doğdu Londra, Ontario , ve büyüdü Stratford, Ontario .Bieber annesi Patricia Lynn “Pattie” Mallette, oğlu hamile ona oldu oldu o zaman 18 yaşında. ofis işleri Mallette ödeyen düşük olan, çalışan bir dizi, konut gelir-anne düşük tek kaldırdı Bieber olarak. Bieber çocuklar iki vardı ve Jack Bieber, evli bir kadın olan ile ilişkiyi sürdürmüşlerdi babası, Jeremy. Bieber’in baba tarafından büyük dedesi olan bir Alman Kanada’ya göçmen. Annesinin soyu olan Fransız Kanadalı .
çocukluk sırasında yaptığı, Bieber ilgilendi hokey , futbol ve satranç , sık sık tutulur. beklentileri için kendini müzikal onun o kadar olduğu gibi büyüdü o Bieber trompet ve gitar öğretti kendisine oyun piyano, davul,. 2007 yılında ilk on iki zamandı o Bieber seslendirdi Ne-Yo s “‘ So Sick Stratford yerel bir şarkı yarışması için “ve ikinci oldu. Mallette üzerinde bir performans video yayınlanmıştır YouTube için onların aile ve arkadaş görebilirsiniz. O, şarkılar Bieber upload videoları B & şarkı kapsayan çeşitli R devam sitede popülerlik Bieber’in büyüdü.

28 views

6 April 2011 Saat : 7:06
  Genel
Okunma 28

Yorum Yapabilirsiniz