Nasıl ilişkiye girilir video izle


Nasıl ilişkiye girilir diye sürekli googlede aramalar yapılmaktadır.Nasıl ilişkiye girilirhakkında kısa bilgi verelim.
Evlilik olduğunda ise kız çıkmadı. Kızlığı daha önce bozulmuş gibi gerekçeler söylenerek ayrılmalar olmaktadır. Ön sevişmeyle ilişkiye girmeye hazırlanan kızın soğumasıda aynı oranda olabilir.
Sevişme esnasında gelinin cinsel organında ilişkiyi kolaylaştırıcı kaygan sıvı gelip gelmediğini erkek okşar gibi bakmalı. Şayet gelmediğini parmakları hissetmezse bir gerekçeyle yataktan çıkar ve vazelin gibi kayganlaştırıcı krem cinsel organına sürmelidir.
Bu davranış ilişki esnasında kadının acısını azaldır. Kızlık zarının yırtılmasında kanama ve acının hafifletilmesi için eşlerin yatakta alacakları pozisyon önemlidir. Bunun için genç kız bacakları ayrık ve dizleri bükülmüş vaziyette sırt üstü yatmalıdır.
Erkek diz ve dirseklerinin desteğini kullanarak cinsel organını eşinin döl yoluna üst taraftan ve üst kenarı boyunca aşağı doğru kaydırarak kadının içiresine doğru ilerletmelidir. Burada cinsiyet organının hazneye girişinde eşinin hazne ağzının tabii açıklığı yardımcı olur.

Bu esnada zar gerilir ve yapılan basınçla umumiyetle iki yerden ve arkaya doğru yırtılır. İşte sözü geçen hafif ağrı bu anda zarın direnci ile erkeğin organının yapacağı güçlü tazyik karşı karşıya geldiğinde hissedilir. Cinsi tatmine erişen genç kızın ve erkeğin cinsel organlarında girişi kolaylaştıracak kaygan sıvılar sürülür. Tahriş acıma gibi hallerde sonraki temaslar için 1-2 gün ara vermek iyi olur.

Ama bu da şart değildir. Karşılıklı istek varsa ertesi gün veya birkaç saat sonrada ilişkiye girilebilir. Aşırı istek acıyı hissettirmez. Zarın yırtılmasıyla gelen kan durmazsa telaşlanmamak gerekir. Genç kız sırt üstü vaziyette dizlerini kaldırıp bacaklarını kasarak bitiştirirse kanama çoğu zaman kendiliğinden durur. Nadiren’de olsa durmayıp aktığıda görülür.
Gerçek anlamda her iki tarafın da ruhen ve bedenen çok iyi hazırlanmış olmaları erkeğin eşini başarılı bir şekilde uyarması ve her ikisinin de cinsi heyecan bakımından tatminkar bir seviyeye çıkmaları halinde neredeyse hiç acı duyulmaz. Aşırı heyecan aşırı zevk ağrı hissini ortadan kaldırır.

416 views

4 May 2011 Saat : 4:54
Okunma 416

Bu yazı için 1 yorum yapılmış.

  1. yaşam says:

    ben mersinden murat yas 24 bayan kuaforuyum
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 0506 4942008

Yorum Yapabilirsiniz