Omegle


Omegle Dünyanın en çok ziyaret edilen sohbet siteleri arasında “Omegle” yerini almıştır. Omegle.Com Ülkemizde ve dünyanın her bölgesinde yaklaşık ayda 10 milyon kişinin ziyaret ettiği İnternet sayfası dünya sıralamasındaki yerini koruyor. 2 sence önce sadece text olarak sohbet bölümü olan İnternet sayfası yaklaşık 1 senedir görüntülü sohbet ve yazışma imkanı sunuyor.
Ama sizlere tavsiyem 18 yaşından küçüklerin siteye görüntülü olarak sohbet etmesini tavsiye etmiyoruz. Yaş oranın yüksek olduğu internet sitesinde erotizim dolu görüntülü konuşmalar yapılıyor
Omegle video chat, omegle video sohbet.SesliSohbetbk ile Omegle dünyanın her yerinden ulaşılabilen ilk amacı yazı ile chat olan ve bu konuda dünyanın dört bir tarafından insanlar ile seviyeli bir sohbet ortamı kurabildiğiniz bir sitedir. Yanlız omegle’nin ilk amacı yazışma ile insanların birbirleri ile chat yapmaktı. Fakat omegle chatroulette‘in bu denli popüler olduğunu gördükten sonra var olan kullanıcı kitlesinin azalması sebebiyle ufak bir eklenti ile video chat özelliğini aktif etmiştir. Omegle chatroulette ile sohbet chat platformlarında neredeyse büyük bir rekabet içindedir. Omegle‘de görüntülü konuşma yamak için ilk olarak omegle’nin sitesine omegle.com’dan giriş yapıyoruz. Omegle açıldığında karşımıza Talk the stranger’s sloganı çıkıyor anlamı yabancılarla konuş. Omegle açıldığında karşımıza hangi platformda sohbet edeceğimizi seçmemize yarayan iki mavi buton çıkmaktadır. İlk açılışta Video butonu gri durumdadır. Video özelliği için java yazılımının bilgisayarınızda kurulu olması gerekidir. Eğer açılışta sizlere java uygulaması çalıştırılsınmı şeklinde bir uyarı verirse kabul etmelisiniz.
Chat roulette kameralı kullanıcılar ile kamerası olmayan kullanıcılar bir arada oluyor fakat omegle’de kamerası olmayan kullanıcılar kesinlikle video bölümünü açamıyorlar. Sadece text bölümü aktif onlar için. Eğer sizde kameralı chat yapmak isterseniz. Omegle’yi tercih edebilirsiniz.

Paul Allen ve Bill Gates , tutku bir arkadaş ile çocukluk bilgisayar programlama , beceri paylaşılan onların kullanarak başarılı bir iş yapmak idi arayışı. Ocak 1975 sorunun Popular Electronics özellikli Mikro Enstrümantasyon ve Telemetri Sistemleri ‘nin (MITS) Altair 8800 mikrobilgisayar . Allen bir program fark olabilir onlar BASIC yorumlayıcısı cihaz için; gösteri bir çalışma sahip olduğunu iddia eden Gates sonra çağrı tercüman, bir MITS istedi. bir yana var aslında yoktu, Allen çalıştı simülatörü tercüman geliştirilen Gates için ise Altair. cihaz olmasına rağmen gerçek simülatörü ve bir tercüman değil onlar gelişmiş, yorumlayıcısı MITS çalıştı tercüman gösterdi onlar ne zaman kusursuz Albuquerque Mart 1975 Meksika, Yeni; MITS dağıtmak kabul, olarak pazarlama Altair BASIC . Bunlar ile Gates gibi, 4 Nisan 1975 tarihinde Microsoft kurulan resmen CEO’su . şirkette Ağustos 1977 ofis ilk uluslararası onun sonucu olarak, Japonya Dergi ASCII oluşan bir anlaşma ile, ” ASCII Microsoft “. şirket taşındı yeni bir eve Bellevue, Washington , 1979 yılında Ocak.
Microsoft kendi sürümü ile 1980 yılında OS iş girilen Unix denilen Xenix . Ancak, öyleydi DOS katılaşmış şirketin hakimiyeti (Disk Operating System). ile görüşmelerden sonra Digital Araştırma başarısız, IBM sürümünün sağlamak için Microsoft sözleşme için bir ödül CP / M yaklaşan OS kullanılmak üzere kuruldu, IBM Kişisel Bilgisayar (IBM PC). anlaşma için bu, Microsoft denilen satın alınan CP / M klon 86-DOS dan Seattle Computer Products için rebranded IBM MS-DOS, markalaşma gibi PC-DOS . 1981 yılında Ağustos PC IBM çıkış tarihinden sonra, Microsoft DOS-MS muhafaza sahip olma. IBM bu yana telif IBM PC BIOS , diğer şirketlere vardı ters mühendislik gibi çalıştırmak için donanım için IBM dışı sırayla IBM PC uyumlu , ama böyle bir sınırlama işletim sistemleri uygulanır. seçim yazılımı DOS’s kullanılabilir MS-nedeniyle çeşitli faktörler gibi, Microsoft sonunda satıcısı oldu önde gelen PC işletim sistemi. yayımlanmasından piyasaları ile yeni genişletilmiş içine şirketi Microsoft Mouse 1983 yılında, aynı zamanda bir yayın adlı bölümü Microsoft Press . Paul Allen gelişmekte sonra Şubat ayında Microsoft istifa Hodgkin hastalığı.

1,489 views

6 April 2011 Saat : 7:08
  Genel
Okunma 1,489

Bu yazı için 1 yorum yapılmış.

  1. yaşam says:

    ben mersinden murat yas 24 bayan kuaforuyum
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 0506 4942008

Yorum Yapabilirsiniz