rus kızları resimleri


rus kızları resimleri diye sürekli sitemize yorum kısmına yazan arkadaşlarımıza güzel bir jest yaptık.(: evet arkadaşlar karşınızda rus kız resimleri.ancak öncelikle rus kızlarını tanıyalım.Dünyada Rus kızları gibisi yok. Bir defa çok duygusal oluyorlar. Çok cana yakınlar. Bağlandığı erkeğe sahip çıkıyor, onu mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapıyorlar. Bir bağlandın mı, kopmak mümkün değil.

Evet, son yıllarda bu bölgedeki yaşamı değiştiren, birçok aileyi sarsan, boşanmalara neden olan Rus kızları işte böyleymiş.

Ciddi bir kadın ticareti var bölgede. Geceleri yaşamı renklendiren Rus kadınları karşısındakini memnun etmenin bedeli olarak gecede 250 TL kazanıyorlar. Gündüzleri pazarda domates satmaya çalışan yaşlı Rus kadınları ve çay toplamada günlük 50 TL’ye çalışan Rus erkekleri ile kıyaslayınca, neredeyse servet kazanıyor gece çalışan kızlar.

Gürcistan tarafında iş kuranların bir kısmı orada da ev açmış, bir Rus kızını da dost tutmuş, iki tarafta da ayrı bir yaşam tutturmuş, geçinip gidiyorlar. Bu nedenle sokaklarda tuhaf bir gerginlik görüyorsunuz, Laz kadınları Rus kadınlarına hiç de iyi gözle bakmıyorlar. Bir erkeği, yanında tanımadıkları bir kadınla gördüklerinde hemen,

– O da sonunda dost tutmuş kendine, diye düşünmekten kendilerini alamıyorlar.

Bana Hopa’daki Rus kızlarını soran okurlarım, Hopa deyince içlerinin bir hoş olduğunu belirtiyorlar da, hani haksız da değiller. Görmeyenlere, o bölgeleri gidip görmelerini tavsiye ediyorum ama,

– Aman haa, oraları gidin görün ama kendinizi Rus kızlarına kaptırıp, hayatınızı karartmayın, diye de uyarmak zorundayım.

– Aman canım, atın ölümü arpadan olsun, diyenlerdenseniz, siz bilirsiniz

184 views

4 May 2011 Saat : 4:54
Okunma 184

Bu yazı için 1 yorum yapılmış.

  1. yaşam says:

    ben mersinden murat yas 24 bayan kuaforuyum
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 0506 4942008

Yorum Yapabilirsiniz