SESLİ SOHBET CHAT MUHABBET SİTESİ


Seslisohbet chat muhabbet sitesi sesli sohbet arkadaşlık chat siteleri arkadaşlık dostluk ve kameralı chat sohbet sitesi olan sitemize hoş geldiniz en güzel dosluklar ve arkadaşlıkların ön planda olduğu sanal ortamın en güzel ve kameralı arkadaşlık dostluk ortamı olan sesliroom.com sitesi olarak yaklaşık 3 yaşına girmekte. değerli misafirler sizde kameralı görüntülü sesli muhabbet arkadaşlık sitesine giriş yapmak istiyorsanız sesli ve görüntülü muhabbet giriş resmine tıklayarak sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz. iyi eğlenceler dileriz.

seslisohbet chat muhabbet sitesine giriş için yardım
sesli görütüntülü kameralı sohbet ve muahbbet sitelerine ilk defa bağlanıyor veya bağlanırken sorun yaşıyorsanız. Yapmanız gereken 3 şık

1.) Üst kısımdaki görüntülü ve kameralı chat giriş resmine tıklayarak açılan sayfada panel seçmeniz gerekmekte Xsesli +18 Ve Sesliroom Tıklayınız.

2.) Üst kısımdaki sesli sohbet sitelerine giremeyenler veya girerken sorun yaşayanlar resminin sağ kısmındaki indir butonuna tıklayarak aktivex denetimini bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

3.) Son olarak yapmanız gereken indirdiğiniz aktivex denetimini manuel kurulumunu 1 defaya mahsus yaptıktan sonra nick name kısmına isim yazıp giriş butonuna tıkladıktan sonra bundan sonra sorunsuz bağlanabilirsiniz.

111 views

30 April 2011 Saat : 4:39
Okunma 111

Bu yazı için 1 yorum yapılmış.

  1. yaşam says:

    ben mersinden murat yas 24 bayan kuaforuyum
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 0506 4942008

Yorum Yapabilirsiniz