Swinger swingers


Şimdiki konumuz neden insan kendi eşini başka biriyle payklaşır ?

Pek çoğunuz bu soruyu kendinize soruyorsunuzdur. Evet bende soruyorum çünkü. Niye eşini başka biriyle paylaşıyorsun ki. İlk etabda insana çok mantıklı gelmesede sonradan elinde olmayan nedenlerle o yönde bir istek oluyor insanda.

Dediğim gibi swingerlik herkesin hemen kabul edebileceği bir şey değildir.
Onun için daima doğru insanlarla beraber olmak gerekir. Bu işi tam olarak kavramamış neyin ne olduğunu bilmeyen kişilerle bu işi yapmak çok tehlikeli bir durum ortaya koyabilir.

Swingerlik bir paylaşım sistemidir. Onun için paylaşmak şart, eşiniz nekadar sizin eşiniz olsada onu partnerinizle diğer swinger arkadaşınızla paylaşırsınız. Tabi burda dikkat edilmesi gereken bir şey var her nekadar siz kendi eşinizi partnerinizle paylaşıyorsanız ve o partneriniz sizn eşinizden istifade ediyorsa sizde onun eşininden istifade ediyorsunuz. Yani herşey karşılıklı.

İnsanın içinde farklı bir duygu vardır kendi eşinizin yada sevgilinizin başka biriyle seviştiğini görmek sizi oldukça heycanlandırabilir. Eşinizin göğüslerine başka birinin dokunması kalçalarını ellemesi, göbeğini öpmesi bacaklarını okşaması dudaklarından öpmesi onunla sevişmesi sizin için zevkin doruklarına ulaşmak olabilir.

Şöyle düşünün eşiniz yüz üstü uzanmış ve kalçaları tüm güzelliğiyle gözlerinizn önünde erkek arkadaşınız ise o kalçaları okşuyor ve karınız gözlerini kapamış aldığı hazzın zevkini yaşıyor.

Yada şöyle düşünün karınız partenerinizin cinsel organını penisini gözünüzün önünde yalıyor. ona orak sex yapıyor , bunu seyretmek nekadar eğlenceli olurdu. İşte swingerler bu zevki almak için eşlerini değişirler.

Swingerler eşlerini değişerek aynı ortamda birbirlerinin eşlerriyle birlikte olurlar. Bu aynı zamanda bir grup sexidir. Grup sex de insanların artık vazgeçemediği tarzlardan biri haline gelmiştir.

Aynı zamanda da siz partnerinizin eşiylede birlikte olyorsunuz, böylece farklı kadınlarla birlikte olarak heyecan duyuyorsunuz. Sürekli kendi karınızın cinsel organından bıkmışssanız başka kadınların cinsel organını görüyor kokluyor ve yalıyorsunuz , en önemlisi onunla birlikte olyorsunuz.

Böylece kendi cinsel duygularınızıda tatmin ediyorsunuz. Swinger yaparak hem kendi eşinizin başkasıyla sevişmesinden zevk alıyorsunuz hemde sizde diğer kadınla sevişerek zevk alıyorsunuz. Böylece iki taraflı zevke ulaşıyorsunuz.

Swingerlikte utanmak asla yoktur. Bikere swinger asla utanmaz. zaten çıplaklık onun için vazgeçilmezdir. Çıplak olarak başkası tarafından görülmek onu heycanlandırır. Dedikya swingerlik sadece tek yönlü birşey değildir.

931 views

22 December 2010 Saat : 8:50
Okunma 931

Bu yazı için 2 yorum yapılmış.

  1. BEYİM FANTAZİ ARAYAN SEVEN ÜCÜNCÜ ERKEK ARAYAN EVLİ CİFTLERE KATILMAK FANTAZİ YAŞAMAK VE YAŞATMAK İSTİYORUM LÜTFEN CİDDİ VE GÜVENİLİR OLAN EVLİ CİFTLERİ BEKLİYORUM TRC SİVAS TOKAT ORDU GİRESUN TLF 544.734.04.63.

  2. yaşam says:

    ben mersinden murat yas 24 bayan kuaforuyum
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 0506 4942008

Yorum Yapabilirsiniz