Swingerlik bir yaşam tarzımı yoksa sadece sexüel açlıkmı


  • Anasayfa
  • Swingerlik bir yaşam tarzımı yoksa sadece sexüel açlıkmı

Swingerlik nedir. Neden insan swingerliğe ilgi duyar hiç düşündünüzmü ? Türkiyede aslında pek sevilmez swinger.

Ama işte kendini tutamaz illaki olsun ister. Yada en azından birkere denemek. Acaba nasıl bişey diye kendine sorar. Ya karım .. o nederki istermi ? yoksa benden nefret mi eder?

Tabi bunlar bir muamma olsada gerçek swingerler bunları düşünmez. Onların aklına böyle sorular gelmez. Sadece duyacakları heycanı düşünürler. Yada hissedecekleri mutluluğu.

Çünkü swingerlik onlar için bir yaşam tarzı haline gelmiştir artık. Swingerlik çiftler için sadece sex değildir elbet. Hatta sevişmekten çok çok öte bir şeydir.

Kendi başına partnerinden aldığı duyduğu hazzın çok çok katını swinger ilişkide alır. Çünkü onun bedeni ve beyni onu istemektedir. Bedeni beyni ve ruhu artıık swinger ilişkiyi sorgulamamakta onu kabullenmektedir

Swingerlik bir yaşam tarzıdır. Onun bir parçasıdır. günlük hayatta normal birşey gibidir onun için. Swinger asla yaptığı şeyleri sorgulamaz neden niye yapıyorum demez ve en önemlisi utanmaz. Swingerlikte utanmaya yer yoktur.

Utnagaç bir swinger olmaz olamaz. Çünkü tek kişiyle olmaz bu iş bir grup çalışmasıdır. Grupda birden fazla kişiyle ancak oluşur. Karşındaki partnerinden utanırsan çekinirsen yarım kalır. olmaz sen utanamassın

245 views

22 December 2010 Saat : 9:00
Okunma 245

Yorum Yapabilirsiniz