swingers Eş değiştirmeye Eşinizi nasıl ikna edersiniz ?


  • Anasayfa
  • swingers Eş değiştirmeye Eşinizi nasıl ikna edersiniz ?

EŞİNİZİ NASIL İKNA EDECEKSİNİZ ?

Eşinizi paylaşmak onunla swinger ilişki yaşamak istiyorsunuz ama o henüz bunun farkında değil. Peki ona bunu nasıl söyleyeceksiniz. Dahası onu nasıl ikna edeceksiniz. Acaba söylediklerinizi mantıklı bulup dediğinizi yapacakmı yoksa soluğu adliyedemi alacaksınız.

Doğrusu çok dikkatli olmanız gereken bir konu bu, istemeden evliliğinizi bile bitirebilirsiniz. Swinger heycan yaşayayım, değişik ciftlerle birlikte olayım derken elinizdeki eş den de mahrum olmayın sakın.

Her iki çift de eş değişimine hazır olmadan sakın harekete gecmeyin, olgunlaşma devresini bekleyin. Önce eşinizi kücük kücük sorularla deneyin verdiği yanıtlara göre hareket edin. Mesela “ya internette de swinger işi nekadar yaygınlaştı bu ne yaaa” gibi ortaya bi laf atın . İşte konu açılacaktır. Burdan hareketle düşüncelerini öğrenin.

Eşinizi düşünsel olarak swinger yaşama ikna etmeye çalışın.Ona hayatınıza renk geleceğinden bahsedin, yatak odanızın sıradanlıktan kurtulacağını söyleyin. Daha heycanlı ve yüksek derecede orgazlar yaşayacağınızdan bahsedin.

Swinger yaşamın ahlak dışı olmadığını söyleyin Onu swingerlerin sapık kişiler olmadığına hatta kültür seviyesi yüksek modern insanlar olduğuna inandırın. Swingerliğin modern toplumlarda bir üst bölüm olduğunu ve gelişmiş ülkelerde bunun çok yaygın olduğunu anlatın.

2,045 views

22 December 2010 Saat : 8:54
Okunma 2,045

Yorum Yapabilirsiniz