Tatil için erkek arkadaş arıyorum


Tatil arkadaşlığı
Tüm tatil planlarınızı yapabileceğiniz, aktiviteler hakkında bilgi alabileceğiniz fakat en önemlisi kendinize uygun bir tatil arkadaşı bulabileceğiniz bir site evlenmeliyiz.info . Eğer yabancı diliniz varsa diğer ülkelerden de tatil arkadaşı bulabilirsiniz.Yapmanız gereken kendinizi tanıtan kısa yorumla dünya’nın heryerinden tatil arkadaşı bulabilirsiniz.
Evlenmeliyiz.info üyenin kendisinin verdiği bilgilerle oluşturulan tatil planı, genel,fiziksel özellikler, stil, kültür,yaşam tarzı, kendiniz ve aradığınız tatil arkadaşınızı anlatın bölümlerinden oluşan Yalnızca Türkiyeden değil dünyanın herhangi bir ülkesinden yepyeni insanlarla tanışabilir, dahası tatil ve eğlence anlayışlarınız uyuşuyorsa farklı bir tatil yaşayabilirsiniz.
Bu site sadece erkek arkadaş arayan kadın, yada kadın arkadaş arayan erkeler için değil. Kadın tatil arkadaşı arayan bir kadın yada tersi de olabilir.
Farklı bir yaz geçirmek isteyenler, farklı insanlar tanımak yada aynı hobileri paylaşabileceği bir tatil arkadaşı bulmak isteyenler evlenmeliyiz.info tam size göre.

138 views

12 June 2011 Saat : 12:52
  Genel
Okunma 138

Bu yazı için 1 yorum yapılmış.

  1. yaşam says:

    ben mersinden murat yas 24 bayan kuaforuyum
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 0506 4942008

Yorum Yapabilirsiniz