Türkiyede Eş Değiştirme Partileri swinger party


Merhaba can swingerler. Şimdi size Türkiyede Eş değiştirme partilerinden söz edeceğim. Bilindiği gibi son zamanlarda swingerlik artık çok moda. çağımızın yeni trendi swinger !. Eskiden çok hor bakılan bu olay artık günümüzde kabul edlir bir hal aldı.

Hızla çağdaşlaşa türkiye artık eş değiştirme partilerine bile ev sahipliği yapar oldu. Her nekadar avrupada ki örnekleri ni tam manasıyla yakalamasada bu partiler oldukça doyurucu.

Avrupada ki eş değiştirme partileri daha çok bir swingerlik yaşam tarzından çıkmış kople sex merkezli herşeyin sınırsız yapıldığı zevk alanına dönmüş. Türkiyede ise işe birazdaha felsefi yaklaşılıyor. Eşler birbirlerine daha saygı duyuyor.

Her nekadar başkasıyla cinsel ilişkiye girsede evli olduğunu ve bir kocası olduğunu unutmuyor.

Türkiyede eş değişitme partilerinde cinsellik temel amaç. Zaten cinsellik yaşanmayan bir eş değiştirme partisi ne işe yararki ?

Partnerinizle katıldğınız bu partide birbirinize saygınızı kaybetmeden istediğiniz kişi ile istediğiniz cinsel ilişkiyi yaşayabiliyorsunuz. Bu partilerin bir özelliğide anal sexin çok yaygın olması. Bu eş değiştirme partilerinde mutlaka eşler anal sexi deniyor.

Son zamanlarda turizmninde etkisiyle sahil kasabalarımızda ve tatil yerlerinde turistlerle yapılan eş değiştirme partileride olmaktadır. özellikle bu partilere iskandinav ülkeleri vatandaşları çok rağbet göstermekte. Burda bir parantezle söylemeden gecemeyeceğim zaten ruslar bu işlerin ustası sırf türk erkekleriyle yatmak için bu partilere katılanlar var. Bir gecede bir kaç türk erkeğiyle birlikte olup doyuma ulaşmak isteyen pek çok rus kadını var.

Artık bunlardan birine rastlamakta sizn şansınıza. Akdeniz sahillerinde bu rus yada iskandinav swingerleri bulmak mümkün.

Türkler ise biraz utangaç olmalrına rağmen onlarda cinsel ilişkiyi tercih ediyor. Bir kısmıda teşhirci, kendisini yada karısını teşhir etmekten zevk duyuyor. bir başkasının karısının çılak vücuduna bakmasını yada vücudunu ellemesinden hoşlanıyor. Bu gibi durumlarda erkek hemen ereksiyon olabiliyor ve cinsel ilşkiyi şiddetle arzuluyor. Eş değiştirme partisinin de temelinde bu mantık yatıyor.

İlk deneyimlerde kendi karısının bir başkasıyla gözlerinin önunde beraber olmasını hemen kabullenemeyen insanlar bir kaç denemeden sonra buna alışıyor ve artık onun için sorun olmuyor. Özellikle karısının anal sex ile arkadan sex yaparken çıkardığı seslerden tahrik olup zevk duyuyor.

Kadın için ise durum biraz daha farklı , Kadın kocasının başka bir kızla yaptığı sexden haz almaktansa daha çok o kendisinin başkabir erkekle yaptığı sexden haz alıyor. Yani başka birine verirken hep standart kocasının sexi dışında bir sex yapmaktan hoşlanıyor.

Kadınlarda da şöyle bir duruma rastlanıyorki kocasının karşıısnda onun gözlerine yada yüzüne bakarak başka bir erkeğin aletini yalamak, ona oral sex yapmak. buda kadına ayrı bir zevk veriyor, kadınlar için en merak edilen şey bu.

Swinger clup türkiyede bulmak zor . Ama cevrenizde sizden gizli bu işi yapan insanların olduğunu asla unutmayın. Türkiye swinger clup üyeleri belli zamanlarda bir araya gelip kendi zevk ve arzularına göre birlikte olmaktadırlar.

Siz siz olun swinger partide başka bir eşi yapmadan ordan ayrılmayın. Eğer böyle bir durum olursa sizi pasif olarak algılıyorlar ve acemi yahur iş bilmez diye nitelendirip bir daha içlerine almıyorlar. Onun için böyle bir ortama girmişseniz kesinlikle utanmayın ve çekinmeyin mutlaka ordaki biriyle ilişkiye girin.

2,079 views

22 December 2010 Saat : 8:56
Okunma 2,079

Bu yazı için 3 yorum yapılmış.

  1. daogan says:

    bayanlar evi çiftler sex için 05313724219 msj da olur cümartesi akşami buluşalim

  2. hakan says:

    selam ateşli kızlar ateşli dullar ateşli evli çiftler beni arayın jigolonuz hakan her zaman emrinizde tüm marmara bölgesine hizmet veriyorum şte sihirli numaram 05439321012 05439321012 05439321012

  3. BEYİM FANTAZİ ARAYAN SEVEN ÜCÜNCÜ ERKEK ARAYAN EVLİ CİFTLERE KATILMAK FANTAZİ YAŞAMAK VE YAŞATMAK İSTİYORUM LÜTFEN CİDDİ VE GÜVENİLİR OLAN EVLİ CİFTLERİ BEKLİYORUM TRC SİVAS TOKAT ORDU GİRESUN TLF 544.734.04.63.

Yorum Yapabilirsiniz