ünlü msn adresleri


Ünlü msnleri diye açtıgımız konu sizler tarafından büyük ilgi gördü ançak sizlere bazı açıklama yapma gereksinimi duydum.ünlü msn adresleri konumuzu neden açtık?
Ünlü msn adresleri diye bir yazı yazmak googlede bu kelimelerle arama yapan kişileri yani sizleri bu sayfaya getirmek için atılmış bir başlıktır. Burda ünlü msn adresi bulmanız gibi bir durum söz konusu değildir. Bu konu sadece bu site ile alakalı değil diğer tüm ünlü msn adresi vaad eden siteler için geçerlidir. Sana alemde site sahipleri google gibi bir taşıyıcı ile yol aldıklarından ve hefe kitlesinde ki bir çok kişi google arama motorunu kullandığından google üzerinden yapılacak aramalarda listelenen site sıralamasında üst sıralarda çıkma mücadelesinin bir sürkülasyonu mevcuttur. Yani site sahibi kullanıcı tarafından aratılacak kelimeler üzerine yazı yada başlık yazıp bir nevi hem google hemde kullanıcıyı siteye çekmeyi amaçlamaktadır.

Kullanıcı arama yaptığı ünlü kişinin msn adresini bulma hevesi ile tıkladığında açılan sitede ya başka bir konuyu yada bir linki karşısında buluyor. Öncelikle şunu düşünmenizi isterin ünlü kişilerin kendi fan sitelerinde bile bulamayacağınız msn adreslerini gelişi güzel sitelerde arama hevesiniz boşunadır. İkincisi diyelim ki bir istismarcı kişi ünlü kişilerin msn adreslerini deşifre ettiler. Sizce o ünlü kişi gizliliğini özelliğini yitirmiş msn adresini kullanmaya devam eder mi ?

Kendi yaptığım aramalarda bi çok ahte msn adresi ile ünlülerin hayranları hedef seçiilmiş , yok emre aydın msn adresi yok sibel canın msn adresi, yok efendim bülent ersoyun msn adresi gibi başlıklar atarak kullanıcı yanıltılmak istenmiştir. Aslında bu yazı bile bir nevi aldatma sayılır. Çünkü bende aynı isimleri yazı içerisinde kullanarak sizlerin bu yazı sayfasına ulaşmanızı hedeflemişim. Eğer burda bu yazıyı okumuşsanız bilin ki ben amacıma ulaşmışımdır.

Şimdiden affınıza sığınarak özür diliyorum .

15 views

4 May 2011 Saat : 4:54
Okunma 15

Bu yazı için 1 yorum yapılmış.

  1. yaşam says:

    ben mersinden murat yas 24 bayan kuaforuyum
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 0506 4942008

Yorum Yapabilirsiniz