Ünlüler hangi sitede takılıyor


internette genelde aranan ünlü msn adresleri kelimesinin toplum içinde ünlü kişilerle iletişim sağlamak isteyen insanların sayısını oldukça fazla olduğunu gösteriyor. Ünlü msn adresleri belki bulmak zor ama ünlü kişilerin zaman geçirdiği siteler mevcut. Hatta sadece ünlü kişiler için hazırlanmış siteler bile var. Ama herkes üye olamıyor. Bu yüzden herkesin üye olup ünlü olduğu kişiyi takip edebileceği sitelerde olmalıydı ki Twitter.com bu yüzden hazırlandı.

Ünlü simaların gündellik yaşamlarını paylaştığı ve bu sayede hayranlarının kendilerinden haber alabildiği bir iletişim ağı haline dönüştü.Hangi ünlü kişiye ilgi duyuyorsanız onun twitter hesabına kolayca ulaşabilir ve onu takip edebilir, profil sayfasına yazılar yazabilirsiniz. Twitter.com un yanında blippy.com gibi alışveriş tutukunu ünlülerin kullandığı bir diğer site daha var. Blippy.comda ünlüler alışveriş yapıyor sizlerde bunalrı takip edebiliyorsunuz.

Birde facebook gibi ünlülerin kendilerine özel sayfaları var. Genelde bu sayfaları sahipleri açmış olmasada belli bir kitleden sonra kendileride bu sayfalara müdahil olabiliyorlar.

12 views

20 May 2011 Saat : 5:45
Okunma 12

Yorum Yapabilirsiniz